Tytuł


Makramowy krąg - warsztaty makramy dla początkujących

Makramowy krąg - warsztaty makramy dla początkujących

Makrama to starożytna technika tworzenia ze sznurka bez użycia drutów, szydełka czy kleju.

Wybierz terminZnajomość dosłownie kilku rodzajów splotów rozwija przed nami niemal nieskończone możliwości. Na warsztacie nauczysz się podstawowych węzłów używanych w technice makramy, dzięki którym samodzielnie wykonasz modną ozdobę ze sznurka do powieszenia w swoim wnętrzu lub też kwietnik według swojego zamysłu. Podstawy które Ci przekażę, wystarczą do stworzenia w przyszłości wielu różnorodnych form (makram, kwietników, świeczników, bieżników, biżuterii, lamp itp.) jak również do kontynuowania swojego rozwoju i nauki trudniejszych projektów. Wystarczy znaleźć chwilę dla siebie i puścić wodze fantazji! Tak, wiem doskonale że z tym pierwszym jest czasem nie lada problem... właśnie dlatego zapraszam Cię na trzygodzinny chillout z muzyką i sznurkiem w rękach.

Będziemy pracować na wysuszonym i oczyszczonym drewnie z morza, naturalnie wyrzeźbionym i zaimpregnowanym przez Bałtyk. Na warsztatach znajdziesz też wybór wielu kolorów i rodzajów bawełnianych nurków, pozwalających wyrazić siebie w mocnych lub stonowanych barwach, adekwatnie do charakteru, nastroju lub kolorystyki twojego wnętrza.

 

Co jeszcze czeka Cię na warsztatach?

* radość kreacji

* pozytywna energia

* wsparcie, doradztwo i inspiracja

* satysfakcja z nabytych umiejętności

* pogaduchy i nowe znajomości

* rozgrzewająca herbatka i małe co nieco

 

Spotykamy się w sobotę 22 stycznia 2022 o godz. 13:00 w kameralnej przestrzeni gdańskiego Teatru w Oknie. Warsztat potrwa 3 godziny - do godz. 16:00. W teatrze obowiązuje reżim sanitarny dostosowany do obecnych przepisów.

 

Kilka słów o mnie:

Mam na imię Dorota, z wykształcenia jestem historyczką sztuki i kulturoznawczynią, na co dzień pracuję w teatrze, a makramy wyplatam hobbystycznie od ponad dwóch lat. Jak się zaczęło? Poszłam na warsztaty i... przepadłam 

Proponujemy również


Makrama to starożytna technika tworzenia ze sznurka bez użycia drutów, szydełka czy kleju.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!